Molim vas da se
prijavite
ili se
registrujete
.
1 čas
1 dan
1 nedelja
1 mesec
Zauvek
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Početna
Pomoć
Prijavljivanje
Registracija
Forum Arheo amatera Srbije
»
Okrugli sto
»
Druženje, hobi, razmena iskustava...
»
Dođite na sastanak ;)
« prethodna tema
sledeća tema »
Štampaj
Stranice:
1
...
5
6
[
7
]
8
9
...
14
Idi dole
Autor
Tema: Dođite na sastanak ;) (Pročitano 104009 puta)
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #90 poslato:
07.01.2013. 13:22 »
**
Мир Божји!Христос се роди!
**.....**
Срећан Божић!
**....
Gosti ne mogu videti slike, molimo Vas da se
registrujete
ili
ulogujete
Sačuvana
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #91 poslato:
11.01.2013. 18:36 »
Danas dan mi je bio lep. Posetila sam arheološki muzej!
Sačuvana
aurelije
Punopravni član
Poruke: 155
Ugled: +58/-1
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #92 poslato:
11.01.2013. 21:37 »
i meni prosetao prirodom
Sačuvana
I.John
Mlađi član
Poruke: 68
Ugled: +19/-0
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #93 poslato:
11.01.2013. 21:43 »
Citat: Carica Teodora 11.01.2013. 18:36
Danas dan mi je bio lep. Posetila sam arheološki muzej!
Lepo,lepo,ima li koja slicica iz muzeja.
Sačuvana
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #94 poslato:
11.01.2013. 22:05 »
Ima, ima...sve je interesantno.
«
Poslednja izmena: 11.01.2013. 23:38 Carica Teodora
»
Sačuvana
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #95 poslato:
13.01.2013. 23:21 »
E neće me bude ovde neko vreme, hvala na druženju i pozdrav za sve!
Sačuvana
Konstantin
Opšti urednik
Heroj
Poruke: 1532
Ugled: +137/-1
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #96 poslato:
13.01.2013. 23:36 »
Svima koji danas dočekuju Pravoslavnu Novu godinu,
koja se po Julijanskom računanju vremena dočekuje u noći između 13./14.januar
Želim Srećnu Novu godinu
Gosti ne mogu videti slike, molimo Vas da se
registrujete
ili
ulogujete
Neka vas sreća, zdravlje i radost prati u životu.
Sačuvana
steva
Mlađi član
Poruke: 48
Ugled: +15/-0
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #97 poslato:
14.01.2013. 08:03 »
pridruzujem se cestitkama
Sačuvana
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #98 poslato:
21.01.2013. 22:32 »
E mrda li forum?
Sačuvana
I.John
Mlađi član
Poruke: 68
Ugled: +19/-0
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #99 poslato:
27.01.2013. 23:11 »
Mrda,mrda Carice,raste se iz dana u dan,trebalo bi vise clanova da ucestvuje u radu foruma.
Sačuvana
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #100 poslato:
31.01.2013. 18:10 »
Trebalo bi ako bi stvarno bili zainteresovani, a ovako većina samo se registruje i više se ne vrati. Postaju neaktivni članovi. Njih treba brisati.
Sačuvana
maxsimus
Novajlija
Poruke: 14
Ugled: +4/-0
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #101 poslato:
05.02.2013. 22:25 »
dobro vece jel primate i novajlije kod vas haahah
Sačuvana
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #102 poslato:
05.02.2013. 22:33 »
Maxsimus, naravno da te primamo, samo napred bez odstupanja!
«
Poslednja izmena: 05.02.2013. 23:09 Carica Teodora
»
Sačuvana
aurelije
Punopravni član
Poruke: 155
Ugled: +58/-1
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #103 poslato:
06.02.2013. 00:38 »
ha,ha...dobri ste
Sačuvana
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #104 poslato:
10.02.2013. 17:02 »
Mandich, dobrodošao i drago nam je što deliš isti hobi sa nama.
Verovatno će se neko javiti i objasniti tebi.
Puno pozdrava od mene i celog foruma.
Sačuvana
Štampaj
Stranice:
1
...
5
6
[
7
]
8
9
...
14
Idi gore
« prethodna tema
sledeća tema »
Forum Arheo amatera Srbije
»
Okrugli sto
»
Druženje, hobi, razmena iskustava...
»
Dođite na sastanak ;)