Golden Homolje Set za ispiranje zlata

Autor Tema: Sve treba da pokupimo  (Pročitano 3264 puta)

Van mreže Majstorx

• Novajlija
  • *
  • Ugled: +0/-0
Sve treba da pokupimo
« poslato: 18.01.2013. 16:01 »
Interesujem se za Geo-Radar.Pre nekih 2-3 godine sam gledao uredjaj za traganje zlata,medjutim to je bio geo-radar a ja sam mislio da je klasican tragac.Nema sema na internetu Geo-radar,pa sam hteo vas da pitam da li tu moze da posluzi rendgen aparat,jer je najprecizniji u smislu jasnoce prikaza na ekranu,lepo se vidi sta se trazi,ali opet uz to metal detektor.
Elektronicar sam,poznajem mnogo stvari.
Citao sam o nekom popu Martinu sa nekom koznom mapom,gde je navodno reko gde je sta zakopano.
Martin ne moze da bude srbin,on je katolik,i po tekstovima o nekim znacima prosto je provaliti o cemu se radi.
Sto se tice neke rupe cuo sam da ima neka tu zmija pa ljudi se spustali konopcima i preplaseni,cak i ginuli za blagom.
Postoje mnogo finti da se to sve zaobidje i pricam sa mnogima koji su tragaci i neverovatno da daju tolike pare za uredjaje kada to sve moze prostije.

Postoje li ovde ozbiljni ljudi koji bi se upustili u avanturu da se dokopamo tog zlata

Van mreže I.John

• Mlađi član
  • **
  • Ugled: +19/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Sve treba da pokupimo
« Odgovor #1 poslato: 27.01.2013. 22:58 »
Polako Majstore,treba ostaviti nesto i za buduce generacije.Georadar ne sluzi da pronalazi zlato,mnogi misle,kupim georadar,skener i vidim cupce na ekranu,cista zabluda ljudi jer ne znaju kako to funkcionise.Za dobar georadar je potrebno mnogo znanja o istom kako radi,sta moze,sta ne moze.Rendgen aparat ce tesko probiti strukturu zemlje,napravile bi ga do sada mnoge ozbiljnije zemlje.Majstore reci tvoje predloge i ideje kako moze prostije.

Van mreže relco

• Mlađi član
  • **
  • Ugled: +14/-0
« Odgovor #2 poslato: 02.04.2013. 21:03 »
Majstorx.Za geo radar bi se moglo reci da otkrije nesto u zemlju.Ali za rengen aparat prvi put cujem

Van mreže Zmaj od Toplice

• Novajlija
  • *
  • Ugled: +1/-0
« Odgovor #3 poslato: 24.02.2014. 21:40 »
mislim da znam podrucje gde se nalazi pop martinovo blago  ko je za akciju neka se javi napravicemo ekspediciju  moj meil je [email protected]