Karte, priče, zapisi, običaji... > Priče

Potraga za blagom

(1/3) > >>

Mirke:
Ima li ili nema skrivenog blaga?
Neka od interesantnih mesta, gde je vršena potraga za skrivenim blagom, na koja sam naišao baveći se mojim hobijem, fotografijom, da li je na tim mestima pronadjeno skriveno blago, kruže raznorazne priče, po nekima, na nekim od tih mesta - jeste pronadjeno skriveno blago, po drugima - nije pronadjeno. Dakle, možemo samo da nagadjamo, a pravu istinu znaju samo oni koji su se bavili potragom za skrivenim blagom, ili se, možda, za neka mesta i zna da je pronadjeno skriveno blago?

bodatajson:
 licno nikada nisam upoznao nikoga od ovih rovokopaca ali sam video njihove ucinke   ::)
ovo je samo deo tunela nisam slikao sve ima dosta rupa sondi dubine preko 1 metra
NAJINTERESENTNIJE  u celoj prici gde kod su kopali u izbacenoj zemnji sam nasao mnogo  novcica fibule cak i jednu malu figuricu bilo i denara sestera   ;D ::)
sto potkrepljuje moj zakljucak da sem kopanja tunela i prepricavanja bajki  ovi momci neznaju nista drugo

Carica Teodora:

--- Citat: bodatajson  22.02.2013. 10:16 ---sto potkrepljuje moj zakljucak da sem kopanja tunela i prepricavanja bajki  ovi momci neznaju nista drugo

--- Kraj citata ---

Stiče se utisak da ti 'lovci' više zainteresovani za materijalno blago a o istoriji nemaju pojma, a bogami mogu da naprave više štete nego koristi i bruka za sve nas i državu.

aurelije:
Gosti ne mogu videti slike, molimo Vas da se registrujete ili ulogujete

ovde se krije velika tajna....... :)

bodatajson:
nestice se utisak nazalost to je cinjenica ako umisle da je negde zakopano zlato unistice sve video nebitno je dali je arheoloski lokalitet kuca park kakva istorija njima je u glavi samo zlato
inace oni vide tajne tamo gde je to igra prirode fosili u stenama su znakovi katastarske oznake su isto znakovi stare vojne ozneke i kote e to su vec merodavni znaci da se stena minira

uzivo sam video dela ovih strucnjakla minirani rimski zrtvenici prekopani arheoloski lokaliteti dubina nekih rupa prelazi 15-20 metara
video sam da su neki poceli da ruse zidove u kuci jer je neko dolazio sa nekim uredjajima i reko im da u zidu ima nesto
covek poceo da rusi zid slucajno smo se upoznali pa me zamolio da proverim kaze ima neki signal u zidu

ja proverim detektorom i zaista lep signal ima celom visinom zida ...naravno skontao sam odmah po duzini signala da je sa spolnje strane zida oluk   ::) ::)i da aparat ustvari detektuje oluk a ne neko tamo zlatooooooo ;D ;D ;D

sve u svemu spasio sam pola kuce inace bi srusili kucu trazeci zlato u zidu

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju