Okrugli sto > Druženje, hobi, razmena iskustava...

Pomoc za odabir detektora

(1/1)

Amaterpocetnik:
Da li neko ima informacije o detektoru AJAKS PRIMERO, kosta 12.000$ i pise da moze da detektuje do 50m u dubinu. Da li je to moguce?

Amaterpocetnik:
Niko nema iskustva sa detektorima?
Koji detektor moze da detektuje na vecim dubinama?
Treba mi dubina do 3-4 m. Na internetu niko ne kaze koliko duboko detektor moze da otkrije zlato, samo kazu veca dubina od konkurencije. Pomoc bi mi mnogo znacila. Hvala unapred.

Max:

--- Citat: Amaterpocetnik  19.03.2021. 12:58 ---Da li neko ima informacije o detektoru AJAKS PRIMERO, kosta 12.000$ i pise da moze da detektuje do 50m u dubinu. Da li je to moguce?

--- Kraj citata ---

Ni jedan detektor ne može da detektuje tu dubinu, to znači da se radi samo o prevari i čistoj reklami proizvođača.

Max:

--- Citat: Amaterpocetnik  20.03.2021. 10:06 ---Niko nema iskustva sa detektorima?
Koji detektor moze da detektuje na vecim dubinama?
Treba mi dubina do 3-4 m. Na internetu niko ne kaze koliko duboko detektor moze da otkrije zlato, samo kazu veca dubina od konkurencije. Pomoc bi mi mnogo znacila. Hvala unapred.

--- Kraj citata ---

Za otkrivanje većih metalnih predmeta na većim dubinama mogu se uspešno koristiti PI (Pulsni) detektori koji se mogu uzeti za dosta jeftiniji novac.

Nešto poput ovog - Detech SSP-5100:

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju