Generalna kategorija > Arheo-amateri Srbije

Klub Arheo amatera Srbije - Beograd

(1/3) > >>

admin:
Poštovani gosti i članovi foruma,

7. oktobra 2012. počeo je sa radom klub Arheo amatera Srbije u kojem će se svake srede u vremenu od 15-21h održavati sajam numizmatike i antikviteta.

Svi zaljubljenici u stare predmete, dobrodošli su u naš klub kako bi uživali u kolekcionarskim izložbama, odnosno sajmu numizmatike i antikviteta.

Na sajmu se izlažu predmeti iz različitih perioda istorije, od praistorije do savremenog doba, koji spadaju u kolekcionarske predmete.

Zainteresovani kolekcionari imaju priliku da na sajmu izlože svoje predmete koje sakupljaju, kao i da uz stručnu pomoć dobiju više informacija o pojedinim predmetima kao i procenu samog predmeta.

Tako će posetioci, uz stari novac, imati priliku da vide ordenje, ambleme, dukate, posuđe, figurice i mnoštvo predmeta čije se godine broje decenijama, pa čak i vekovima.

Sajam numizmatike i kolekcionarstva u klubu Arheo amatera Srbije u ulici Đušina 5/A u Beogradu otvoren je svake srede od 15 do 21 časova.

Štandovi su besplatni za sve izlagače i potrebno ih je unapred rezervisati. Za sve zainteresovane goste, ulaz je besplatan.
Dodatne informacije možete dobiti putem telefona 065/32-32-022.

Gosti ne mogu videti slike, molimo Vas da se registrujete ili ulogujete

Konstantin:
Svaka čast na trudu koji ste uložili, uradili ste pravu stvar. Sve najbolje u daljem radu vam želim!

I.John:
Postovani posetioci naseg foruma,jedno obavestenje,doslo je do izmene vremenskog odrzavanja sajma numizmatike i antikviteta u nasem klubu.Isto kao i do sada,svakog petka ali od 15:00 h do 22:00 h..Razlog promene je radi zaposlenih ljudi koji se tesko uklapaju po starom od 13 do 19 h,isto tako,oni ljudi koji su dalje od Beograda,ostaje im premalo vremena za svoje izlaganje i posetu sajmu.Izvinjavamo se svim ljudima dobre volje i ne zamerite,zasto ranije nismo obavestili o promenama,nadamo se da cete nas  razumeti,hvala.

Savke:
Pozdrav svima, video sam da vam nedostaju nasa prava, tj. sta da radimo ako dodjemo u konflikt sa organima pravosudja i policije? Da li postoji neki nacin da se mi zastitimo i obezbedimo po tom pitanju, mislim da li postoji neki sajt na kome mogu to procitati ili neka clanska karta, sa kojom mogu da "slobodno" trazim? Unapred hvala, mislim da ce to mnoge interesovati...!

Aleksandar:
Pozdrav Savke,

Informacije  vezane za  postavljeno  pitanje možeš  pronaći na našem sajtu http://www.arheo-amateri.rs/udruzenje/.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju