Forum Arheo amatera Srbije
Okrugli sto => Druženje, hobi, razmena iskustava... => Temu započeo: Miha 19.09.2023. 21:01
Naslov:
Znakovi na stenama
Poruka od:
Miha
19.09.2023. 21:01
Pozdrav svima, da li je neko čuo za gusku uklesanu na steni i da li postoji neki plan.