Forum Arheo amatera Srbije

Okrugli sto => Druženje, hobi, razmena iskustava... => Temu započeo: Miha 19.09.2023. 21:01

Naslov: Znakovi na stenama
Poruka od: Miha 19.09.2023. 21:01
Pozdrav svima, da li je neko čuo za gusku uklesanu na steni i da li postoji neki plan.