Bodatajsone, još je rano da osedeš tako mlad i postaneš senilan, ajde stavi opremu na rame, detektor u ruke pa pravac u planine, trči bre k'o vojska, more ti da se podmladiš, uvuci stomak u pantalone, diži kamenje i vežbaj, udahni izdahni vazduh i eto te novog.
pa dobro, malkice sam ljubomorna pa šta ima veze.....ali ukrašću tvoje prijatelje, videćeš polako....
pa tako treba svi se ponašate drugarski i džentlmenski i da čuvate devojke žene, i one vam pomažu pa čak vam donesu čašu vode.

uopšte ne sumnjam u vaš kvalitet kodeks ponašanja.
