Molim vas da se
prijavite
ili se
registrujete
.
1 čas
1 dan
1 nedelja
1 mesec
Zauvek
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Početna
Pomoć
Prijavljivanje
Registracija
Forum Arheo amatera Srbije
»
Okrugli sto
»
Druženje, hobi, razmena iskustava...
»
Dođite na sastanak ;)
« prethodna tema
sledeća tema »
Štampaj
Stranice:
1
...
4
5
[
6
]
7
8
...
14
Idi dole
Autor
Tema: Dođite na sastanak ;) (Pročitano 104021 puta)
relco
Mlađi član
Poruke: 46
Ugled: +14/-0
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #75 poslato:
01.01.2013. 19:55 »
Neizbezno se pridruzujem cestitkama i zelim svim clanovina AAS kao i clanovima koji su na forumu srecnu i uspesnu novu 2013 godinu.
Sačuvana
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #76 poslato:
03.01.2013. 20:15 »
Novogodišnja želja pa trk a ono blago!
Ajde dajte malo temu.
«
Poslednja izmena: 03.01.2013. 20:56 Carica Teodora
»
Sačuvana
aurelije
Punopravni član
Poruke: 155
Ugled: +58/-1
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #77 poslato:
03.01.2013. 23:46 »
ja evo...izvolite prijatelji..
Sačuvana
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #78 poslato:
05.01.2013. 14:37 »
E momci, šta ima?
Ajde malo mrdajte.
Sačuvana
Konstantin
Opšti urednik
Heroj
Poruke: 1532
Ugled: +137/-1
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #79 poslato:
06.01.2013. 16:15 »
Gosti ne mogu videti slike, molimo Vas da se
registrujete
ili
ulogujete
Sačuvana
Aleksandar
Administrator
Heroj
Poruke: 1049
Ugled: +122/-0
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #80 poslato:
06.01.2013. 16:29 »
Srećan Badnji dan svim pravoslavcima!
Gosti ne mogu videti slike, molimo Vas da se
registrujete
ili
ulogujete
Sačuvana
Carica Teodora
Heroj
Poruke: 624
Ugled: +109/-2
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #81 poslato:
06.01.2013. 16:40 »
Dolazeće Badnje veče i Srećan Božić da svima donese zdravlje, sreću, uspeh, i sve ostalo....
Gosti ne mogu videti slike, molimo Vas da se
registrujete
ili
ulogujete
Sačuvana
steva
Mlađi član
Poruke: 48
Ugled: +15/-0
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #82 poslato:
06.01.2013. 18:31 »
srecno badnje vece
Sačuvana
aurelije
Punopravni član
Poruke: 155
Ugled: +58/-1
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #83 poslato:
06.01.2013. 23:06 »
Da se pridruzim cestitkama...Audi karavan zelim vam za BADNJI DAN,100 kvadrata novogradnje zelim vam za vece badnje,
a ako treba i jos koja kinta...onda braco mora da se rinta..SRECNO BADNJE VECE I BOZIC SUTRA DAN..
«
Poslednja izmena: 06.01.2013. 23:44 aurelije
»
Sačuvana
aurelije
Punopravni član
Poruke: 155
Ugled: +58/-1
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #84 poslato:
07.01.2013. 00:14 »
Gosti ne mogu videti slike, molimo Vas da se
registrujete
ili
ulogujete
Sačuvana
I.John
Mlađi član
Poruke: 68
Ugled: +19/-0
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #85 poslato:
07.01.2013. 00:29 »
Hristos se rodi,zelim Vam,puno zdravlja,srece,ljubavi,lepi nalazi da vas prate tokom cele godine.
Sačuvana
Aleksandar
Administrator
Heroj
Poruke: 1049
Ugled: +122/-0
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #86 poslato:
07.01.2013. 00:30 »
Hristos se rodi!!!
Vaistinu se rodi!!!
Gosti ne mogu videti slike, molimo Vas da se
registrujete
ili
ulogujete
Sačuvana
Konstantin
Opšti urednik
Heroj
Poruke: 1532
Ugled: +137/-1
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #87 poslato:
07.01.2013. 00:50 »
MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI !
Neka Tišina ovog svetog dana donese tvom srcu mir u nadanju,
radost u životu i ljubav za one sa kojima živiš!
Od srca MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI!
Malo kada čovekovo biće oseti ljubav, sreću,
toplinu i potrebu za bližnjim kao u smiraj badnje večeri.
Nek te takvi osećaji greju celi život.... SREĆAN BOŽIĆ!
Sačuvana
relco
Mlađi član
Poruke: 46
Ugled: +14/-0
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #88 poslato:
07.01.2013. 10:35 »
"MIR BOZJI HRISTOS SE RODI".cestitam svima bozic i sve najbolje u ovoj godini
Sačuvana
steva
Mlađi član
Poruke: 48
Ugled: +15/-0
Pol:
Odg: Dođite na sastanak ;)
«
Odgovor #89 poslato:
07.01.2013. 11:06 »
srecan bozic
Sačuvana
Štampaj
Stranice:
1
...
4
5
[
6
]
7
8
...
14
Idi gore
« prethodna tema
sledeća tema »
Forum Arheo amatera Srbije
»
Okrugli sto
»
Druženje, hobi, razmena iskustava...
»
Dođite na sastanak ;)