Golden Homolje Set za ispiranje zlata

Autor Tema: Dođite na sastanak ;)  (Pročitano 38271 puta)

Van mreže I.John

• Mlađi član
  • **
  • Ugled: +19/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Dođite na sastanak ;)
« Odgovor #15 poslato: 21.12.2012. 21:16 »
Lele Teodora,koje da raboti ,,ON",ako kojim slucajem prilegnes?

Van mreže Carica Teodora

• Heroj
  • Ugled: +109/-2
  • Pol: Žena
« Odgovor #16 poslato: 21.12.2012. 22:07 »
Džone, Džone, sram te bilo odmah ti pomisli ono, nije baš viteški. Ako kojim slučajem ja prilegnem to će bude car, a ni ispod toga. :P

Van mreže aurelije

• Punopravni član
  • Ugled: +58/-1
« Odgovor #17 poslato: 21.12.2012. 22:21 »
Polako Aurelije, pa ne moraš odmah sve da kažeš :D ...da počnemo od osnove :P ne bih rekla da si mlad, već onako osrednje, a ja sam na samom početku kako mi dolikuje i priliči. ;)
kao sto i primetila ovde su sve sami dzentlmeni osim .... ;Dpocasticemo te malom benificijom staza da bi se izjednacili.. :)posto smo svi zaseli da diskutujemo malo o arheologiji,,pusti  i.john on je poseban..otvori uvodnu rec ...ja nasao stolicu..to jest po tvom predlogu bicu skroman ovaj put.. :)

Van mreže Carica Teodora

• Heroj
« Odgovor #18 poslato: 21.12.2012. 22:38 »
kao sto i primetila ovde su sve sami dzentlmeni osim .... ;Dpocasticemo te malom benificijom staza da bi se izjednacili.. :)posto smo svi zaseli da diskutujemo malo o arheologiji,,pusti  i.john on je poseban strucnjak i profesionalac u ovom poslu..otvori uvodnu rec ...ja nasao stolicu..to jest po tvom predlogu bicu skroman ovaj put.. :)

I neka da su džentlmeni u prašnjavom odelu kao Indijana Džons :D, ma stići ću ja vas na vaš nivo da ćete se iznenaditi. :P

Dobro Aurelije, jesi li lepo smestio na stolicu, je li ti taman? ;)

Da otvorimo dnevnu tačku ovog sastanka, pitanje je zašto smo se tu okupili, šta vas zapravo interesuje ako ne mora o nekim posebnim temama, šta ko ima da kaže....da sve vas saslušam. :)

« Poslednja izmena: 21.12.2012. 23:28 aurelije »

Van mreže aurelije

• Punopravni član
« Odgovor #19 poslato: 21.12.2012. 23:25 »
kao sto i primetila ovde su sve sami dzentlmeni osim .... ;Dpocasticemo te malom benificijom staza da bi se izjednacili.. :)posto smo svi zaseli da diskutujemo malo o arheologiji,,pusti  i.john on je poseban..otvori uvodnu rec ...ja nasao stolicu..to jest po tvom predlogu bicu skroman ovaj put.. :)

I neka da su džentlmeni u prašnjavom odelu kao Indijana Džons :D, ma stići ću ja vas na vaš nivo da ćete se iznenaditi. :P

Dobro Aurelije, jesi li lepo smestio na stolicu, je li ti taman? ;)

Da otvorimo dnevnu tačku ovog sastanka, pitanje je zašto smo se tu okupili, šta vas zapravo interesuje ako ne mora o nekim posebnim temama, šta ko ima da kaže....da sve vas saslušam. :)
sve odgovara kao i uvek..aurelije nije zahtevan ;)vii ste presedavajuci pa izvoli sta vas muci sto se arheologije tice.da vidimo odgovore i otvorimo konacno javnu diskusiju posto smo se svi  komotno smestili...

Van mreže Carica Teodora

• Heroj
« Odgovor #20 poslato: 22.12.2012. 00:01 »
sve odgovara kao i uvek..aurelije nije zahtevan ;)vii ste presedavajuci pa izvoli sta vas muci sto se arheologije tice.da vidimo odgovore i otvorimo konacno javnu diskusiju posto smo se svi  komotno smestili...

Evo otvaram diskusiju, ali da vas saslušam šta sve vas muči, i šta vam je ovde zajedničko, šta je problem, novac, sredstva, vreme, poverenje, neka interesantna tema iz sveta......i da sačekamo malo šta će drugi reći, ma dosta više da prebacujemo poglede jedni drugima, hehehe...ma opušteno :D
« Poslednja izmena: 22.12.2012. 00:34 Carica Teodora »

Van mreže I.John

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #21 poslato: 22.12.2012. 17:19 »
Džone, Džone, sram te bilo odmah ti pomisli ono, nije baš viteški. Ako kojim slučajem ja prilegnem to će bude car, a ni ispod toga. :P
Teodora,zasto da me bude sram,Bog nam dao sve savrseno ,samo treba savrseno koristiti,zivot je kratak ;).Medjuti,kako Ti znas da sam ja odmah pomislio na ,,ONO" ;),nisam rekao razlog prileganja a moze da ih bude vise,el da?Lako je biti vitez iza tastature.Ima jedan Konstantin medju nama,mozda ga proglasimo za cara.

Van mreže I.John

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #22 poslato: 22.12.2012. 17:22 »
Polako Aurelije, pa ne moraš odmah sve da kažeš :D ...da počnemo od osnove :P ne bih rekla da si mlad, već onako osrednje, a ja sam na samom početku kako mi dolikuje i priliči. ;)
Aurelije,hoces molim te pojasniti to ??

Van mreže Carica Teodora

• Heroj
« Odgovor #23 poslato: 22.12.2012. 17:32 »
Teodora,zasto da me bude sram,Bog nam dao sve savrseno ,samo treba savrseno koristiti,zivot je kratak ;) .Medjuti,kako Ti znas da sam ja odmah pomislio na ,,ONO" ;) ,nisam rekao razlog prileganja a moze da ih bude vise,el da?Lako je biti vitez iza tastature.Ima jedan Konstantin medju nama,mozda ga proglasimo za cara.

Džone, jeste tako, ali ne treba svima otkrivati, samo jedinom jednom. ;) Između tvoje reči vidi se jedini putokaz tvoje misli, a sad ćeš da se vadiš. :D Pa znaš, ti si vitez na tastaturi, ha! Vidi ti njega, vitez na tastaturi a ne na konju ili Mercedesu! :D Jeste on Konstantin ali nije from Naissus tako da on otpada. :P

Van mreže I.John

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #24 poslato: 22.12.2012. 18:51 »
He,he,carica si ,prava.Ne vadim se,adrenalin je visestruko koristan......da ne preteram,necu dalje.Za viteza na tastaturi cemo u 4 oka ;) :D

Van mreže aurelije

• Punopravni član
« Odgovor #25 poslato: 22.12.2012. 20:25 »
dzoni...nevaljali momce..smatraj kao kompliment jar si poseban.. ;)volis da prilegnes ;Dmalo sale drago mi je da se lepo zabavljate,vidim i konstantina prizivate..kao da se nesto uplasio he,he...

Van mreže Konstantin

• Opšti urednik
  • Heroj
  • Ugled: +137/-1
« Odgovor #26 poslato: 22.12.2012. 20:43 »
Pozdrav svima,

Nešto razmišljam o nekom odlasku na neki teren ovih dana, lepo je provesti malo vremena u prirodi, pogotovo ako se pojavi neki lep signal.

Van mreže Brasch

• Opšti urednik
  • Mlađi član
  • Ugled: +21/-0
« Odgovor #27 poslato: 22.12.2012. 22:22 »
Zbog zena su se ratovi vodili :) ajde ljudi pokrenite neku svoju pricu...

Van mreže antoneli

• Novajlija
  • *
  • Ugled: +1/-0
« Odgovor #28 poslato: 22.12.2012. 23:07 »
napokon 21.12 prodje..idemo dalje...samo sneg da okopni..ziveli mi

Van mreže Carica Teodora

• Heroj
« Odgovor #29 poslato: 22.12.2012. 23:48 »
He,he,carica si ,prava.Ne vadim se,adrenalin je visestruko koristan......da ne preteram,necu dalje.Za viteza na tastaturi cemo u 4 oka ;) :D

Pa šta ću kad imam carsko držanje. :P. Adrenalin za neke druge akcije. ;) I da tu staneš. Važi, viteže, u  4 oka. :D